SP1 Aktualności WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY

   Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy „WSZYSCY UKŁADAMY NA PRZERWIE TANGRAMY”. Czekamy na drugim piętrze budynku B.
Edyta Pawlus
Agnieszka Mierzejewska


POSTSCRIPTUM
   Wielką niespodziankę sprawiły uczniom nasze panie matematyczki. Ze zdjęć jasno wynika, że pracowały późnym wieczorem. A efekt? Dzieci już od ponad tygodnia biorą z parapetu wycięte w gąbce figury geometryczne i dopasowują je do wyklejonych na posadzce kształtów. W czasie każdej przerwy uczniowie dopasowują elementy, co niekiedy nie jest takie proste. I o to właśnie chodzi - o logiczne myślenie, kombinowanie, przewidywanie. A przy okazji - przestrzeń korytarza została inteligentnie zagospodarowana.
Sąsiad z piętra,
Piotr Pałac


fot. Edyta Pawlus i Agnieszka Mierzejewska
 
STOPKA