SP1 Aktualności ŚWIATEŁKO PAMIĘCI - lekcja historii i patriotyzmu sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI - lekcja historii i patriotyzmu

   W dniach 19-25 października 2016 r. społeczność uczniowska włączyła się do akcji prowadzonej przez Kresowe Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze im. Orląt Lwowskich oraz Klub Tarnopola Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Płd.-Wsch. w Żarach - ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, polegającej na zbiórce zniczy, które zapłoną 1 listopada na polskich grobach we Lwowie i obwodzie lwowskim. Akcja ta miała na celu utrwalenie pamięci o naszych rodakach, Polakach, którzy na Kresach Wschodnich budowali wielkość Rzeczypospolitej i którzy za nią polegli.
Bożena Masłowskafot. Piotr Pałac
 
STOPKA