SP1 Aktualności Dzieci dzieciom o bezpieczeństwie piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzieci dzieciom o bezpieczeństwie

   Dnia 7 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się apel poświęcony zasadom bezpieczeństwa. Uczniowie klas I – III ubrani w kamizelki odblaskowe, znaczki i czapeczki zaprezentowali i pokazali, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka. Wystawa plakatów zobrazowała, jaką wiedzę i umiejętności posiadają uczniowie naszej szkoły w zakresie bezpieczeństwa. Nasi pierwszoklasiści biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie „Akademia bezpiecznego Puchatka”.
   Dziękuję Nauczycielom i uczniom za zaangażowanie oraz kreatywność!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska

Relacja Telewizji Regionalnej

 
STOPKA