SP1 Aktualności "Żyjmy zdrowo, kolorowo" - dzień fioletowy piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

"Żyjmy zdrowo, kolorowo" - dzień fioletowy

   28.10.2016 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy piąty, fioletowy dzień tygodnia "Żyjmy zdrowo, kolorowo". Dzieci malowały owoce i warzywa, śpiewały piosenki "warzywno-owocowe". Uczniowie odgadywali z zasłoniętymi oczami owoce i warzywa za pomocą zmysłów smaku i węchu. Na koniec jak zwykle odbyła się ciesząca dużym zainteresowaniem degustacja. Każde dziecko próbowało wszystkich przygotowanych warzyw i owoców. Nie straszne im były nawet cytryna, cebula czy czosnek. Na koniec każdy mógł stworzyć własną owocowo-warzywną kompozycję.
Alicja Drąg
Marta Durys
Małgorzata Kaźmierczak
Izabela Kudokas-Drąg
Andrzej Woźniak


alt
fot. Alicja Drąg
 
STOPKA