SP1 Aktualności Dyskoteka andrzejkowa w 5c czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dyskoteka andrzejkowa w 5c

   W czwartek 24 listopada w gabinecie 304b odbyła się dyskoteka andrzejkowa klasy 5c.
   Spotkaliśmy się, by trochę poszaleć, a przy okazji poznać lepiej, zintegrować.
   Tradycyjnie - zaczęliśmy od owijania ochotników papierem toaletowym na czas. Potem chodziliśmy w rytm muzyki wokół krzeseł. Gdy głośniki cichły, należało usiąść. Krzeseł ubywało, emocje rosły. Wygrał Kacper! Następnie przechodziliśmy pod liną, która, złośliwie, była coraz niżej. W międzyczasie przyjechała pizza. Na koniec poznaliśmy imiona przyszłych żon, mężów, pierwsze litery ich nazwisk, imiona przyszłych synów i córek. To, naturalnie, żarty, nikt nie wierzy w takie rzeczy, to tylko zabawa.
   Dobrze spotkać się od czasu do czasu i pożartować.
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA