SP1 Aktualności Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole

   W ramach współpracy międzynarodowej w naszej szkole gościliśmy maskotkę z Hiszpanii. Pluszak uczył języka angielskiego i opowiadał o swoim kraju. Uczniowie mogli przeczytać w dzienniku podróży podstawowe informacje o maskotce, Madrycie i Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się o typowych grach i zabawach hiszpańskich dzieci, tradycyjnym jedzeniu oraz życiu w tamtejszej szkole. Maskotką był pluszowy maskonur. Była to okazja do poznania tych zwierząt. Uczniowie klas czwartych stworzyli kwiz po angielsku o tych zwierzętach. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wizyty.
Izabela Mielniczek

 
STOPKA