SP1 Aktualności Europejskie odznaczenie naszego projektu czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Europejskie odznaczenie naszego projektu

   Już we wrześniu otrzymaliśmy krajowe wyróżnienie. Teraz nasza szkoła została wyróżniona Europejską Odznaką Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w zeszłorocznym projekcie "Mascots' journey". Oznacza to, że nasze działania zostały ocenione jako reprezentujące najwyższy europejski poziom. Europejska Odznaka Jakości jest przyznawana raz w roku, a nominację otrzymują tylko wybrane projekty z tych najwyżej ocenionych. Jest to potwierdzenie zaangażowania i dążenia naszej szkoły do jakości oraz otwartość na współpracę europejską. Dla dzieci i dla mnie uznanie naszej pracy i większa motywacja do dalszych działań.
   Cieszymy się z tego osiągnięcia i czekamy na kolejne sukcesy.
Izabela Mielniczek


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA