SP1 Aktualności Zajęcia socjoterapeutyczne w SP 1 czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zajęcia socjoterapeutyczne w SP 1

   W naszej szkole odbywają się zajęcia socjoterapeutyczne mające na celu naukę nawiązywania poprawnych relacji z rówieśnikami, naukę współpracy i komunikacji, poznania i nazywania uczuć własnych i innych, a także odreagowanie napięć. Uczestnicy spotykają się w kręgu i rozpoczynają spotkanie rundką. Następnie wprowadzany i realizowany jest temat zajęć. Uczniowie pracują indywidualne, w parach lub grupach. Wykorzystywane są metody z zakresu arteterapii i biblioterapii. Na zdjęciach praca zespołowa, temat: "Mam pomysł na stracha". Celem spotkania było poznanie swoich lęków i znalezienie sposobów poradzenia sobie z nimi.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA