SP1 Aktualności Wielka gala! czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wielka gala!

   Dnia 2 grudnia 2016 roku w Sali Widowiskowej „Luna” odbyła się II Gala Żarskiego Wolontariatu. Pani Burmistrz Danuta Madej otworzyła Galę i podkreśliła, że praca na rzecz osób potrzebujących to wielka sztuka. Dlatego osoby, które pracują dla wolontariatu mają wielkie serca!
   Gościem specjalnym Gali była pani Ewa Minge, nasza Wielka Projektantka Mody, która założyła Fundację Black Butterflies pomagającą ludziom chorym przewlekle i onkologicznie w walce z chorobą. Pierwszy taki Dom Życie powstał w Zielonej Górze.
   Osoby dorosłe i uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia za działalność na rzecz Wolontariatu. Z naszej szkoły byli to:
Ewelina Hirsch z kl. 3c
Emilia Kalkowska z kl. 4b
Małgorzata Siwak z kl. 4d
Michał Gawron z kl. 6c

Dziękuję nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy wspierają Wolontariat!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
Wicedyrektor


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA