SP1 Aktualności Życzenia za granicę piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Życzenia za granicę

   Nasi uczniowie uczyli się pisać życzenia świąteczne w języku angielskim i polskim. Napisali je na ręcznie robionych kartkach świątecznych, a pomagał im w tym miś z Anglii, którego obecnie gościmy w naszej szkole. Pomysły na kartki mile mnie zaskoczyły - uczniowie wykazali się dużą kreatywnością.
   Wszystkie życzenia wysłaliśmy do 11 szkół z różnych europejskich krajów, z którymi współpracujemy w ramach programu międzynarodowego eTwinning. Jak co roku kartki, które otrzymamy z zagranicy, wywiesimy w holu szkoły. Już dostaliśmy życzenia z Finlandii i Słowenii. Czekamy na więcej.
   Zachęcam do obejrzenia filmu z pracami naszych uczniów.
Izabela Mielniczek
 
STOPKA