SP1 Aktualności Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach

   W środę, 14 grudnia 2016 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie DOBRA SZKOŁA. Stoiska, jak zawsze, były gotowe przed czasem, to tak ważne wydarzenie w życiu społeczności szkolnej, że wszyscy przyszli wcześniej :-)  
   Każda klasa sprzedawała stroiki, ozdoby związane z Bożym Narodzeniem oraz inne ciekawe rzeczy, a także pyszne smakołyki: ciasta, oponki, galaretki, a nawet krokiety z barszczem. Wszyscy mogli poczęstować się kawą i herbatą. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele mocno zaangażowali się w sprzedaż. Nasi podopieczni ćwiczyli w ten sposób umiejętność porozumiewania się z innymi, negocjowania i handlowania. Przede wszystkim jednak społeczność szkolna i lokalna integrowały się ze sobą.
   10% dochodu uzyskanego przez poszczególne oddziały w czasie kiermaszu zostanie przeznaczone na działalność Stowarzyszenia, reszta środków powróci do klas.
   Zapraszamy dziś i jutro do SP 1, w holu głównym kiermasz wciąż trwa :-)
Administratorzy

Fotorelacja

fot. Wiktoria Chalbert, Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Relacja Telewizji RegionalnejJesteśmy z Żar - reportaż o kiermaszu w Jedynce
 
 
STOPKA