SP1 Aktualności Bezpieczeństwo w okresie zimowym piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bezpieczeństwo w okresie zimowym

   W piątek, 16 grudnia 2016 r., wszystkie oddziały Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach spotkały się z przedstawicielami straży miejskiej, straży pożarnej, policji i WOPR, by przypomnieć sobie i utrwalić wiedzę na temat zagrożeń w okresie zimowym, świątecznym oraz ogólne zasady bezpieczeństwa.
   Prelegenci w bardzo przystępny i fachowy sposób przekazali zebranym wiedzę, wszystko dla dobra naszych podopiecznych oraz ich rodzin.
   Spotkania z przedstawicielami różnego rodzaju służb odbywają się w SP 1 w Żarach regularnie, poza tym wychowawcy, pedagog, psycholog oraz pozostali nauczyciele kilka razy w ciągu roku przeprowadzają obowiązkowe lekcje poświęcone wszystkim aspektom bezpieczeństwa.
Dyrektor szkoły
Agnieszka Ropska


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA