SP1 Aktualności Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016 sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016

   15 grudnia w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbywał się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016. Naszą szkołę reprezentowały w dwóch kategoriach wiekowych: Marlena Wójtowicz z kl. III b i Milena Wójtowicz z kl. IV a. Obie dziewczynki zostały laureatkami Festiwalu: Marlenka w kategorii klas I-III, a Milenka w kategorii klas IV-VI. W sobotę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Miasta laureatki otrzymały pamiątkowe statuetki i nagrody oraz wystąpiły w koncercie laureatów. Serdeczne gratulacje.
Pozdrawiam
Izabela Kudokas-Drąg


alt
fot. H. Gola, S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg
 
STOPKA