SP1 Aktualności Sukces Marty Tomaszewskiej w Konkursie „Lubuskie smakuje” sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sukces Marty Tomaszewskiej w Konkursie „Lubuskie smakuje”

   Organizatorem Konkursu „Lubuskie smakuje” była Agencja Rynku Rolnego Oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formie zakładki do książki. Poprzez swą formę i treść zakładka miała popularyzować regionalne produkty żywnościowe oraz zachęcać do zdrowego odżywiania się. Konkurs adresowany był do dzieci klas I-III i IV-VI –mieszkańców województwa lubuskiego.
   W naszej szkole z klas IV – VI na konkurs wpłynęły 23 prace, spośród których 3 wysłano na etap wojewódzki. Z kolei na konkurs wojewódzki wpłynęło 219 prac, a wśród nich praca Marty Tomaszewskiej. Jury doceniło ją i przyznało III miejsce w kategorii klas IV – VI.
   Marta odebrała z rąk przedstawiciela Agencji Rynku Rolnego cenną nagrodę rzeczową.
   Gratulacje!
Andrzej Woźniak

praca Marty


fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA