SP1 Aktualności Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

   W czwartek, 19 stycznia 2017 r., w SP 1 w Żarach odbył się szkolny etap Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.
   Pamięciowe opanowanie tekstu oraz jego poprawne wygłoszenie to ważne umiejętności, które odgrywają wielką rolę w życiu człowieka. Występy publiczne w czasie różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i nie tylko, prezentowanie się przed pracodawcą, czy nawet chęć zjednania sobie urzędnika przy okazji załatwiania swoich spaw – udział w konkursie recytatorskim, przygotowanie do niego, pomagają rozwijać te zaniedbywane sfery i sprawnie funkcjonować w życiu społecznym.
   W konkursie wzięło udział 21 osób. Jury w składzie: p. Edyta Talarowska, p. Iwona Szczuka, p. Jolanta Koch, p. Agnieszka Lech-Kowalska oraz p. Piotr Pałac przyznało trzy wyróżnienia oraz nominowało trzy osoby do udziału w miejskim etapie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wyróżnienia:
Weronika Żywica
Iga Ognik
Emilia Jóźwiak


Nominacje do miejskiego etapu:
Klaudia Stańczyk
Maja Harasim
Paweł Stankiewicz


   Każdy uczestnik otrzymał od Pani Dyrektor Agnieszki Ropskiej nagrodę.
   Gratulujemy wszystkim odwagi, dziękujemy za wspaniałe recytacje.
Piotr Pałac

fot. Julia Gruchot
 
STOPKA