SP1 Aktualności Spotkanie z ratownikami WOPR piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spotkanie z ratownikami WOPR

   Dnia 18 stycznia 2017 roku odbył się apel podsumowujący naukę pływania uczniów klas 3 oraz pokaz bezpiecznego korzystania z basenów i lodowisk w czasie ferii zimowych. Dyplomy i karty pływackie wręczyli nauczyciele prowadzący naukę pływania - p. Barbara Mantyk i p. Aleksander Stachów. Natomiast ratownicy WOPR-u w osobach - p. Zbigniew Zdzitowiecki i p. Artur Marczak przeprowadzili pogadankę wraz z pokazem „Jak bezpiecznie korzystać z atrakcji basenowych i lodowisk”. W apelu uczestniczyli uczniowie klas 1 -3.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom, a uczniom gratuluję!
Honorata Kryszewska
wicedyrektor

fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA