SP1 Aktualności Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia

   Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, to są dwa takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to Dzień Babci i Dziadka. Do tradycji SP 1 w Żarach należy to, że z tej okazji zapraszamy nasze kochane Babcie i Dziadków do klasy na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Dnia 25 stycznia takie spotkanie odbyło się w kl. 1a. Były to chwile niezwykłe nie tylko dla dzieci, ale także dla Babć i Dziadków. Czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
   Na wstępie wychowawczyni, pani Wiesława Półtorak, przywitała serdecznie wszystkich gości ciepłymi słowami. W imieniu dzieci podziękowała za wszelki trud, miłość, ciepło oraz wsparcie, jakie na co dzień okazują swoim wnukom. W pięknie udekorowanej sali, przy słodkim poczęstunku, kawie i herbacie, przygotowanej przez rodziców, zaproszeni goście wysłuchali i obejrzeli program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły. Na koniec złożyły życzenia Babci i Dziadkowi oraz wręczyły własnoręcznie przygotowany prezent – słodkie kwiatki.
   Czas upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci były bardzo szczęśliwe i przejęte tym, że mogły gościć swoją Babcię i Dziadka u siebie w szkole.
Wychowawczyni klasy Ia
Wiesława Półtorak


fot. Wiesława Półtorak i p. Kasprolewicz
 
STOPKA