SP1 Aktualności Spotkanie autorskie z Katarzyną Zychlą sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spotkanie autorskie z Katarzyną Zychląalt

alt alt
   
   Dnia 20 lutego gościliśmy w szkole autorkę wierszy, książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - panią Katarzynę Zychlę.

 Odbyły się 4 spotkania, w których uczestniczyli uczniowie klas II-VI, razem 14 oddziałów. W trakcie spotkania pani Katarzyna przeczytała fragmenty swoich książek oraz wierszy, do których rymy tworzyły dzieci i nauczyciele, włączając się do wspólnego czytania.

   Ciekawą zabawą było też tworzenie tytułów swoich własnych książek oraz określeń, ph. "Jaka może być książka?". Dowiedzieliśmy się również sporo o samej autorce, która chętnie odpowiadała na pytania dzieci. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze.
altalt
   Następnie dzieci mogły zakupić książki pisarki i zdobyć jej autograf. Myślę, że tak owocne spotkanie na żywo z twórcą książek przysporzyło więcej czytelników autorce, a także naszej bibliotece.
 
alt

Dziękuję wszystkim za spotkania!
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch i Piotr Pałac
 
STOPKA