SP1 Aktualności William – maskotka z Anglii w naszej szkole piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

William – maskotka z Anglii w naszej szkole

   Miś z Anglii spędzał czas w naszej szkole, biorąc udział w lekcjach. Jako prawdziwy Anglik, uczył angielskiego i przekazywał informacje o Wielkiej Brytanii. Klasa 4A i 4C zaprosiły Williama na angielską herbatkę. Delektując się nią oraz ciasteczkami, uczniowie rozwiązywali karty pracy i poznawali podstawowe informacje o Wielkiej Brytanii. Było to niezapomniane wydarzenie!
Izabela Mielniczek

Uczniowie poznawali kolegów z Anglii oraz fakty o Wielkiej Brytanii. 
 Uczniowie poznawali kolegów z Anglii oraz fakty o Wielkiej Brytanii.Więcej zdjęć z wizyty misia:
 


 
 
STOPKA