SP1 Aktualności Nasz Żaruś promuje ekologię za granicą poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nasz Żaruś promuje ekologię za granicą

   Naszą maskotkę, Żarusia, wysłaliśmy w podróż po Europie. Pluszak odwiedza szkoły w całej Europie i promuje życie ekologiczne. Wszyscy wiemy, jak ważna jest ekologia w dzisiejszych czasach. Żaruś przekazuje dzieciom zdrowe podejście do przyrody. Dla każdej szkoły partnerskiej z zagranicy Żaruś daje prezent - zestaw ogrodniczy. Nasi uczniowie w liście proszą o posadzenie roślin, wykorzystując narzędzia ogrodnicze.
Izabela Mielniczek 


Oto jak Żaruś wyrabia zdrowe podejście do przyrody za granicą:

Żaruś sadzi tulipany w Chorwacji. 
 


Maskotka z Anglii podlewa tulipany posadzone przez Żarusia w Chorwacji.
Żaruś sieje trawę na Ukrainie.

 

 
 
STOPKA