SP1 Aktualności BIEG PO ZDROWIE w klasie 4c piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

BIEG PO ZDROWIE w klasie 4c

BIEG PO ZDROWIE w czasie zebrania z rodzicami
   W dniu 15.02.2017 r. podczas zebrania rodzice uczniów klasy 4c zostali zapoznani z programem profilaktyki palenia tytoniu, w którym będą uczestniczyć ich dzieci.
   Podczas spotkania były omawiane cele programu, a także sposób realizacji programu. Prezentowany był także krótki film pt. "Założenia programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej

BIEG PO ZDROWIE". BIEG PO ZDROWIE. WPROWADZENIE - PALENIE JEST NIEZDROWE

   W dniu 23.02.2017 r. uczniowie klasy 4c rozpoczęli swój udział w programie antytytoniowej edukacji zdrowotnej BIEG PO ZDROWIE.
   Podczas lekcji wychowawczej uczniowie dowiedzieli się kilku ciekawostek dotyczących palenia papierosów, m.in. tego, że w dymie papierosowym występuje ponad 4000 różnych, w większości szkodliwych, substancji oraz że e-papierosy również mogą powodować uzależnienie od nikotyny i są rakotwórcze. Dzieci wymieniały swoje spostrzeżenia dotyczące negatywnych skutków palenia, przeliczały koszty związane z paleniem, a także z chęcią opowiadały, co można by było kupić za kwotę przeznaczoną na papierosy. Uczniowie byli bardzo aktywni i zaangażowani podczas lekcji.
Koordynator
Edyta Pawlus


fot. Piotr Pałac

 
 
STOPKA