SP1 Aktualności Lepiej z nimi nie zadzierać! Sukcesy uczennic klasy 5c poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lepiej z nimi nie zadzierać! Sukcesy uczennic klasy 5c

   Dominika Krzyżanowska, Daria Lekczyńska oraz Natalia Głowacka, uczennice klasy 5c, to urodzone sportsmenki!
   Dominika zdobyła kilka dni temu III miejsce w konkurencji kata indywidualne dziewcząt w wieku 12 lat, Daria II, a Natala III miejsce w Turnieju Zapaśniczym im. Bolesława Chrobrego Powiatowej Ligi Zapaśniczej.
   Gratulujemy!
fot. Piotr Pałac

   Przypominamy, że istnieje możliwość przesyłania administratorom stron internetowych SP 1 w Żarach relacji i zdjęć, które dokumentują sukcesy naszych uczniów, zwłaszcza tych odnoszonych poza szkołą. Prześlijcie je nam, a my opublikujemy Wasze materiały!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski
 
STOPKA