SP1 Aktualności Przygotowania do konkursu ŻARSKIE FRYDERYKI FILMOWE czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Przygotowania do konkursu ŻARSKIE FRYDERYKI FILMOWE

   Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach jest inicjatorką międzyszkolnego konkursu filmowego ŻARSKIE FRYDERYKI FILMOWE, który odbędzie się na początku maja.
   W poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r., wraz z drużynami z innych żarskich szkół podstawowych, odwiedziliśmy siedzibę TV Regionalnej, by poznać arkana sztuki filmowej. Była to także okazja do integracji uczestników majowych zmagań. Konkurs będzie składał się z dwóch części: turnieju wiedzy o sztuce filmowej oraz prezentacji krókich filmów autorstwa dzieci, które w luźny sposób nawiążą w nim do lektury PRZYGODY MIKOŁAJKA.
   Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału.
Dyrektor SP 1 w Żarach
Agnieszka Ropska
i Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac


Reportaż Telewizji Regionalnej 
ZAPROSZENIE


alt


OGŁOSZENIE


alt
 
STOPKA