SP1 Aktualności Starsi uczą młodszych angielskiego piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Starsi uczą młodszych angielskiego

   W SP 1 gościliśmy dzieci z przedszkola "Chatka Puchatka". Była to pierwsza wizyta przedszkolaków w naszej szkole. Goście wzięli udział w warsztatach z języka angielskiego. Uczennice klasy 6C miały okazję uczyć dzieci języka angielskiego. Przedszkolaki z zaangażowaniem uczyły się nowych słów i piosenki w języku angielskim, jak i kilka faktów o Wielkiej Brytanii. Dzieci mogły również pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi, występując przed naszymi uczniami. Umiejętności, jak i występ dzieci zrobiły na nas duże wrażenie.
   Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wizyty.
Izabela Mielniczek 
STOPKA