SP1 Aktualności V Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

V Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach

   W sobotę, 3 czerwca 2017 r., odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach V Festyn Rodzinny, w tym roku połączony z Dniem Sportu i Dniem Dziecka.
   Przygotowaliśmy dla zebranych moc atrakcji. Obejrzeliśmy pokaz technik interwencyjnych psa Straży Ochrony Kolei, Alexa, obejrzeliśmy też pokaz ratownictwa przygotowany przez oddział WOPR i tańczyliśmy zumbę razem z p. Anią Nowakowską-Sokołowską.
   Odwiedziły nas dzieci z Centrum Aktywnego Dziecka – grupa TRZY LITERKI przygotowała wspaniały pokaz taneczny.
   Można było skorzystać z usług fryzjerskich, pomalować twarz i paznokcie, naszkicować swój portret, obejrzeć zwierzęta w zagrodzie, wypuścić piękne gołębie, wziąć udział w pokazie udzielania pierwszej pomocy, w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów 62. KOMANDO BOLESŁAWIEC, zjeść pyszne ciasta, popcorn, grochówkę i kiełbasę z grilla, wylosować los w loterii fantowej, zagrać w szachy, obejrzeć wozy służb mundurowych, przejechać się motorem grupy CZARNE ORŁY, kupić bajkę autorstwa p. Ewy Kołodziejczyk, a tym samym wspomóc akcję charytatywną na rzecz chorych dzieci.
   Cały czas na scenie występowali uczniowie naszej szkoły, na bieżni i boisku odbywały się rozgrywki sportowe, dzieci z klas I-III brały udział wraz z rodzicami w różnego rodzaju zabawach.
   Wspaniała atmosfera, uśmiechy na twarzach, zabawa, integracja – to najlepsze hasła opisujące nasz festyn.
   Do zobaczenia za rok!
Dyrektor szkoły
Agnieszka Ropska

Reportaż Telewizji Regionalnej

 

Fotorelacja

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski


 

 
STOPKA