SP1 Aktualności Lato malowane Wam pokażę! poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lato malowane Wam pokażę!

   Minęły wakacje, minęły pogodne dni. Za oknami deszcz, zrobiło się zimno. Nie traćmy jednak nadziei. Nim nadejdzie jesień, powrócą jeszcze ciepłe dni.

    Lipiec i sierpień to dla amatorów fotografii prawdziwy raj i… udręka. Motyle, pszczoły i inne żyjątka (no, może z wyjątkiem ślimaków i biedronek) to prawdziwi sprinterzy. Czy wiecie, jak trudno jest zrobić zdjęcie motylowi? Nie chcą dzielić się swoim pięknem. Owszem, można je podziwiać, ale z daleka. Tylko niekiedy udaje się je podejść i „ustrzelić” aparatem fotograficznym.

   Siedząc latem na łące pełnej kwiatów można zapomnieć o wszystkich trudach i zmartwieniach. Świat wydaje się doskonały i piękny. Przychodzi nawet taki moment, w którym chce się odłożyć aparat. Dlaczego? Otóż zdjęcia nie przyniosą Wam zapachów i dźwięków, możecie sobie je jedynie wyobrazić.

   Oto zdjęcia-okruchy lata. Spróbujcie przypomnieć sobie wszystkie kolory, zapachy i dźwięki, jakie towarzyszyły Waszym wakacyjnym wędrówkom, wycieczkom, wyprawom.
Piotr Pałac
(kliknij zdjęcie)
 fot. Piotr Pałac
 
STOPKA