SP1 Aktualności Bezpieczeństwo dziecka na drodze! czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bezpieczeństwo dziecka na drodze!
   Pod takim hasłem dnia 21 września 2010 roku odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach z dziennikarzami Radia Zachód w Zielonej Górze. Każdy uczeń mógł wykazać się wiedzą na temat zasad przechodzenia przez jezdnię, które zostały wdrożone i ćwiczone na zajęciach edukacyjnych przez nauczycieli – wychowawców. W formie zabawy uczniowie odpowiadali na pytania i odpowiednimi kolorami zaznaczali właściwe przejścia dla pieszych. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą w tym zakresie i otrzymali atrakcyjne nagrody.
   Takie spotkania są dowodem na to, że bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij zdjęcie)
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA