SP1 Aktualności Ogólnopolski Konkurs Plastyczny środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
   Dnia 23 września 2010r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze - 2010”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas pierwszych. Każdy z nich wykonał pracę plastyczną przedstawiającą prawidłowe zasady korzystania z jezdni.Nagrodą główną był rower oraz upominki w postaci puzzli i światełek odblaskowych. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, a uczeń Leon Szleniecki otrzymał nagrodę główną, czyli rower.
   Fundatorem nagród była firma Statoil Poland z siedzibą w Warszawie. Wszystkim nagrodzonym gratuluję!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij w zdjęcie)
fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA