SP1 Aktualności Warsztaty pt. "Tworzymy książki" czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty pt. "Tworzymy książki"

   W dniach 20, 26, 27 i 30 października 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania warsztatowe realizowane z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zajęcia przeprowadzono dla uczniów z klasy 2a, 3d, 3c i 3f. Warsztaty stanowiły okazję do poznania całego cyklu tworzenia książki od pomysłu, poprzez kolejne etapy powstawania, aż do produktu finalnego. Podczas zajęć dzieci, pracując, tworzyły wspólną książkę do wiersza Marii Terlikowskiej pt. „Kolorowe koła”. Prace wszystkich uczestników będzie można zobaczyć w listopadzie na wystawie w holu szkoły.
Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA