SP1 Aktualności Pasowanie pierwszoklasistów czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie pierwszoklasistów
   Dnia 24 września 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Koleżanki i koledzy z Samorządu Uczniowskiego uroczyście powitali przybyłych gości, nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim pierwszoklasistów.
   Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, że: będą dobrymi uczniami, będą szanować nauczycieli i będą kochać swoją Ojczyznę. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania i odznakę „Jestem uczniem”.
   Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali wiersze i zaśpiewali piosenkę. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek.
Z życzeniami
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij zdjęcie)
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA