SP1 Aktualności Nasz projekt międzynarodowy - To było wyzwanie! piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nasz projekt międzynarodowy - To było wyzwanie!

   Jednym z zadań naszego międzynarodowego projektu "Friends forever" było przedstawienie szkół w formie "mannequin challenge", zabawie polegającej na nagrywaniu scenek, podczas których biorący w nich udział ludzie zastygają w pozach niczym manekiny. W ten sposób powstały nagrania, dzięki którym możemy obejrzeć szkoły partnerów projektu oraz poznać kolegów i koleżanki ze szkół z całej Europy. W naszym mannequin challenge wzięła udział klasa 4b oraz uczniowie ze szkół z Francji, Hiszpanii, Ukrainy i Turcji. Ta zabawa sprawiła dzieciom ogromną radość. Zapraszam do obejrzenia dwóch filmów.
Izabela Mielniczek

Międzynarodowy mannequin challenge - składanka nagrań:


 
Nasza szkoła w mannequin challenge:

 
STOPKA