SP1 Aktualności Konkurs plastyczny "Portret pluszowego Misia" sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs plastyczny "Portret pluszowego Misia"

   25 listopada to światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny „PORTRET PLUSZOWEGO MISIA”. Technika wykonania prac była dowolna, a jego główny cel to rozbudzanie aktywności twórczej dzieci oraz motywowanie ich do uczestnictwa w konkursach organizowanych przez nauczycieli świetlicy. Na konkurs wpłynęło 45 prac uczniów z klas I-IV. Dzieci w przepiękny sposób pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swoje ulubione misie. Najładniejsze i najciekawsze prace zostały wyróżnione dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Wyniki
Świetlicowego konkursu plastycznego „Portret pluszowego Misia”

I miejsceAnita Szewczyk 1c
II miejsceAmelia Makuć 1d
III miejsceGabrysia Rak 1d

Wyróżnienia:

Łucja Budnik 1a
Amelia Wiesner 4g

Zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim, którzy wzięli udział, serdecznie gratulujemy!.

Teresa Kamińska
Stanisława Bałdyga
Krystyna Starosta


fot. Teresa Kamińska, Krystyna Starosta
 
STOPKA