SP1 Aktualności Andrzejki w świetlicy szkolnej poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Andrzejki w świetlicy szkolnej

   30 listopada 2017 r. obchodziliśmy uroczyście w świetlicy szkolnej „Dzień Wróżb”. Tego dnia dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat zabaw i wróżb. Uczniowie odgadywali, kim będą w przyszłości, jak będzie miał na imię wybranek serca. Układając buty, uczestnicy spotkania sprawdzili, kto z nich pierwszy zmieni stan cywilny. Wylosowano pomyślne wróżby na najbliższy czas. Oczywiście nie mogło zabraknąć andrzejkowej dyskoteki! Przy wspaniałej muzyce wszyscy bawili się doskonale! Było bardzo miło i wesoło. Dzieci świetnie się bawiły, mamy nadzieję, że wszystkie pomyślne przepowiednie się spełnią.
Teresa Kamińska
Krystyna Starosta


fot. Krystyna Starosta
 
STOPKA