SP1 Aktualności Czytamy po angielsku sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Czytamy po angielsku

   Do naszej biblioteki trafił zbiór uproszczonych lektur w języku angielskim, tzw. readersów. Książki były inspiracją projektów edukacyjnych z języka angielskiego. Uczniowie dobrani w grupy zgodnie z poziomem umiejętności językowych i zainteresowań czytali wybraną przez siebie książkę w języku angielskim. Po przeczytaniu przygotowali plakaty zachęcające innych do lektury wybranej przez nich książki. Projekt powstał z myślą o wsparciu naszej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo w języku angielskim. Jego ideą jest zachęcanie do czytania i wyrobienie nawyku czytania w języku obcym.
Izabela Mielniczek

Zdjęcia z pracy nad projektem klasy 7D:
Plakaty uczniów klasy 7D promujące czytanie książek w języku angielskim:

 
 
STOPKA