SP1 Aktualności „Zanurzać, zanurzać się w ogrody rudej jesieni…” czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Zanurzać, zanurzać się w ogrody rudej jesieni…”

   Zbliżamy się już do końca kalendarzowego roku. Coraz krótsze dni, rano przymrozki, mgła, a jeśli słońce, to mroźne powietrze. Więcej chmur i deszczu. Zimny wiatr. Słowem – jesień.

   Nie możemy jednak ulegać zniechęceniu! Jesień to feeria kolorów i kompozycji układanych przez samą Naturę. Jeśli chodzi o rozkład dnia fotografa, który na zdjęciach pragnie uwiecznić piękno jesieni, to przedstawia się on w sposób następujący: rano kropelki rosy, najlepiej na liściach oraz flotylle mgiełek unoszące się nad rzeką. W południe przestrzelone promieniami słonecznymi kolorowe liście, pajęczyny, kasztany leżące na ziemi (tak, promienie słoneczne są konieczne – tylko one gwarantują, że zdjęcia będą udane). A wieczorem mgła idąca od pola.

   Zachęcam wszystkich do obejrzenia zdjęć przedstawiających tę kolorową porę roku. Niech staną się inspiracją do własnych prób z fotografią.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA