SP1 Aktualności Wolontariusze WOŚP sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wolontariusze WOŚP

   14.01.2018 r. miała miejsce ogólnopolska akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, fundacji Jurka Owsiaka, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Zuzanna Drzus, Alicja Pytel, Julia i Wiktoria Drgas, Agnieszka Dudkiewicz, Natalia Głowacka, Kornelia Kostecka i Alan Zdzienicki oraz mały pomocnik Brajan Zdzienicki. W tym roku dotyczyła ona wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Mimo chłodu, zbierali oni pieniążki na ulicach Żar. Wolontariuszom z naszej szkoły udało się zebrać ok. 2750 zł oraz 4 euro, a także małe kwoty w innych walutach. Ich pasja pomagania pokazuje, że warto stawiać sobie cele, warto być razem, aby później z radością wspierać innych ludzi. To, co dziś dajemy innym - od innych także otrzymamy. Dobro wraca!
Patrycja Dudkiewicz

alt
fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA