SP1 Aktualności PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU

   Dzieci wraz z wychowawcami świetlicy szkolnej przygotowały łańcuchy do ozdobienia sali świetlicy na karnawał. Udało nam się stworzyć bardzo długi łańcuch z kolorowych kółek - otaczający całą salę przy suficie, a także krótsze łańcuszki z gwiazdek przestrzennych. Aby było nam jeszcze weselej na świetlicy, kolejne dni spędziliśmy na przygotowywaniu "akwarium". Techniką origami powstały rybki, rekiny, kraby oraz żółwie morskie. Pracy było dużo, ale śmiechu i zabawy przy tym również. Warto było, bo teraz na świetlicy mamy piękne akwarium, które cieszy oczy wszystkich!
Patrycja Dudkiewicz, Krystyna Starosta


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA