SP1 Aktualności Spotkanie z ratownikami WOPR! sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spotkanie z ratownikami WOPR!

   Dnia 29 stycznia 2018 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania uczniów klas trzecich. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-III. Pani Barbara Mantyk, nauczyciel wychowania fizycznego, wyczytała uczniów z klasy 3a, 3b i 3c, którzy otrzymali Certyfikaty Nauki Pływania, a 30 z nich zdobyło Karty Pływackie. Certyfikaty i karty pływackie wręczył pan Zbigniew Zdzitowiecki - szef ratowników WOPR-u. Następnie młodzi ratownicy pod okiem p. Zdzitowieckiego zaprezentowali,  w jaki sposób przeprowadzić akcje ratownicze na wodzie. Odbyła się również pogadanka dotycząca bezpiecznych ferii zimowych.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom WOPR-u za pomoc i współpracę ze szkołą.
Honorata Kryszewska - wicedyrektor


alt
fot. Wioletta Mutwil
 
STOPKA