SP1 Aktualności Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

   1 i 2 lutego 2018 r. odbył się w SP 1 w Żarach Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III. Dzieci zaprezentowały się wspaniale w wierszach J. Tuwima, D. Gellner, W. Chotomskiej, J. Brzechwy i wielu innych. Prawdziwe uznanie komisji zdobyli uczniowie pierwszych klas. Byli świetnie przygotowani i godnie reprezentowali swoje oddziały. Dobrze rokują, dlatego trzymamy kciuki za udział w następnych konkursach. Do etapu miejskiego komisja w składzie pań: Izabeli Olszańskiej, Jolanty Kozińskiej i Anny Andrukiewicz, zakwalifikowała następujące osoby:

Wroński Oskar klasa 1a
Anna Kondratowicz klasa 3a
Kozińska Milena klasa 3a
Oliwia Delejowska klasa 3e
Anna Andrukiewicz
 
STOPKA