SP1 Aktualności Ekologiczne kartki świąteczne za granicę wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ekologiczne kartki świąteczne za granicę

   Właściwie na każdym kroku możemy przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego. Nie trzeba wcale wielkich czynów, lecz wystarczy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób wykonuje się codzienne czynności. Jak co roku nasi uczniowie wymieniają się kartkami świątecznymi z uczniami z innych krajów. Tym razem uczniowie klas 4b, 5a i 5c stworzyli ekologiczne kartki z materiałów z recyklingu, pisząc życzenia po angielsku i polsku. Nasze kartki już wysłaliśmy. Czekamy na życzenia od kolegów z kilkunastu innych krajów.
   Zachęcam do obejrzenia filmu prezentującego kreatywność naszych uczniów oraz kilku zdjęć z zagranicy.
Izabela Mielniczek

Nasze kartki:


Kartki z FinlandiiKartki ze Słowacji

 
STOPKA