SP1 Aktualności Warsztaty profilaktyczne poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty profilaktyczne

   23 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się warsztaty profilaktyczne. Były one prowadzone w dość nietypowy, lecz bardzo ciekawy sposób. Mianowicie, uczniowie mieli za zadanie zbudować miasto z drewnianych klocków. Mieli do dyspozycji aż 12 tysięcy elementów! Każda budowla była ciekawa, pojawiły się wieże, zamki, domki. Dodatkowo uczniowie mogli skorzystać z okularów, które pokazują, jak widzi człowiek pod wpływem różnych substancji odurzających. Na koniec dowiedzieli się, jaki cel miała budowa miasta. Wszyscy świetnie się bawili!
Anna Drapała, kl. 7b

fot. Julia Gruchot
 
STOPKA