SP1 Aktualności II Międzyszkolny Konkurs ŻARSKIE FRYDERYKI FILMOWE czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

II Międzyszkolny Konkurs ŻARSKIE FRYDERYKI FILMOWE

   We wtorek, 8 maja 2018 r., w sali widowiskowej "Luna" Żarskiego Domu Kultury odbyła się druga edycja Międzyszkolnego Konkursu "Żarskie Fryderyki Filmowe" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Żarach, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, Pani Ewy Rawy, Burmistrza Miasta Żary, Pani Danuty Madej oraz pod patronatem medialnym Telewizji Regionalnej.
   Zadaniem pięcioosobowych drużyn z SP 1, SP 3, SP 5 i SP 8 w Żarach było nakręcenie filmu, który luźno nawiązywał do lektury "Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa" C. S. Lewisa. Ponadto, ekipy musiały wykazać się wiedzą z zakresu sztuki filmowej w czasie turnieju.

   Wyniki konkursu przedstawiają się w sposób następujący:

I miejsce - SP 3,
II miejsce - SP 5,
III miejsce - SP 1,
wyróżnienie - SP 8.

   Spotkanie uświetnili swoja obecnością Pan Burmistrz Olaf Napiórkowski oraz Pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu - Pani Elżbieta Maj.
   Konkurs przebiegł w bardzo serdecznej i miłej atmosferze, w czym dopomogła publiczność :-)
   Za rok kolejna, trzecia, edycja konkursu :-)
Dyrektor SP 1 w Żarach
Agnieszka Ropska
oraz
Piotr Pałac
Fotorelacja


fot. Cezary Sułkowski

Relacja Telewizji Regionalnej

Ogłoszenie!

 


Ogłoszenie!
 
STOPKA