SP1 Aktualności Konkurs BRD sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs BRD

   Finał Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbył się dnia 14. 07. 2018 r w Centrum Kształcenia Zawodowego w Żarach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. VI B w składzie: Martyna Góra, Sebastian Jankowski i Kacper Korzeniowski pod opieką Krystyny Maj. Konkurs składał się z czterech części: testu pisemnego, jazdy po Miasteczku Ruchu Drogowego, jazdy sprawnościowej po torze przeszkód i udzielaniu pierwszej pomocy przedlekarskiej. Nasza drużyna zajęła III miejsce.
   
   Martyna Góra jest najlepszą rowerzystką w Żarach, w klasyfikacji indywidualnej konkursu BRD zajęła I miejsce na szczeblu miejskim.
Krystyna Maj
alt
fot. Krystyna Maj
 
STOPKA