SP1 Aktualności Konkurs czytelniczy pt. „Tropiciele książek” poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs czytelniczy pt. „Tropiciele książek”

   Dnia 17 maja 2018 r. odbył się międzyklasowy konkurs czytelniczy pt. „Tropiciele książek”, w którym wzięły udział trzyosobowe zespoły uczniów klas III. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych i propagowanie utworów literatury dziecięcej. Uczniowie dopasowywali rekwizyty do bajek, układali tytuły książek, rozwiązywali zagadki oraz prezentowali piosenkę promującą czytelnictwo.
W zmaganiach konkursowych zwyciężyła klasa 3e, drugie miejsce zajęły klasy 3a i 3d, trzecie miejsce klasy 3d i 3f, czwarte miejsce zajęła klasa 3b.
Izabela Olszańska


fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA