SP1 Aktualności VI Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

VI Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach

   W sobotę, 26 maja 2018 r., odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach kolejny, VI Festyn Rodzinny :-) Stowarzyszenie "Dobra Szkoła" otrzymało na jego organizację dotację od żarskiego Urzędu Miasta w wysokości 2500 zł.
   Spotkanie uświetnili swoją obecnością Pani Burmistrz Danuta Madej oraz Pan Wiceburmistrz Olaf Napiórkowski. Bardzo miłym akcentem było ogłoszenie zebranym przez Szacownych Gości, iż w środę, 23 maja, komisja konkursowa zdecydowała, że Pani Agnieszka Ropska będzie dyrektorem SP 1 w Żarach przez kolejnych pięć lat :-)
   Zumba, pokaz psa Służby Ochrony Kolei, pokaz WOPR, dmuchane zamki, pyszne ciasta, kiełbasa i kaszanka, słynna Grochówka Woźnego, oblegana loteria fantowa, przejażdżki na koniu, a nade wszystko występy uczniów i występy gościnne - to tylko część atrakcji, które czekały na społeczność Jedynki i mieszkańców Żar :-)
   Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i...
   ...DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


FOTORELACJA
alt
fot. Piotr Pałac


alt

 
STOPKA