SP1 Aktualności Wycieczka klas 5b, 5d i 7a do Lubiatowa czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka klas 5b, 5d i 7a do Lubiatowa

   W dniach 24-25 maja 2018 r. uczniowie klas 5b, 5d i 7a wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę nad jezioro do Lubiatowa. Było pięknie i słonecznie, zwiedzaliśmy okolicę Sławy, weszliśmy na wieżę widokową Nadleśnictwa Sława, skorzystaliśmy z jego siłowni, jeździliśmy też konno. W biegu przełajowym staraliśmy się udowodnić, że potrafimy walczyć o puchary. Ognisko było świetną okazją do integracji klas, kąpaliśmy się takżę w jeziorze i przeprowadziliśmy konkurs „Rzeźba w piasku”.
   Za rok wracamy do Lubiatowa!
Elżbieta Jusińska, Marta Durys, Bożena Masłowska

fot. Elżbieta Jusińska i Klaudia Stańczyk
 
STOPKA