SP1 Aktualności Osiągnięcia z języka angielskiego – wyniki konkursu „The Big Challenge” niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Osiągnięcia z języka angielskiego – wyniki konkursu „The Big Challenge”

alt   Z przyjemnością informujemy, że Anna Drapała (kl. 7B) i Dylan Stroka (kl. 6C) zajęli pierwsze miejsca w województwie w swoich kategoriach wiekowych w europejskim konkursie języka angielskiego „The Big Challenge”.
   „The Big Challenge” to konkurs języka angielskiego dla europejskich szkół, który promuje naukę języka angielskiego w formie ciekawej i przyjemnej zabawy. Konkurs jest wspaniałym narzędziem, które motywuje uczniów do nauki. Co roku przystępuje do niego ponad 600.000 uczniów z kilku krajów Europy.
   Serdeczne gratulacje! Życzymy kolejnych sukcesów!
Izabela Mielniczek
Karolina Wojtiuk
 
STOPKA