SP1 Aktualności Świetlicowy Turniej Warcabowy sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Świetlicowy Turniej Warcabowy

   Wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Świetlicowy Turniej Warcabowy dla klas I-III. Celem Turnieju była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek. Turniej zorganizowały panie Teresa Kamińska i Stanisława Bałdyga. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani do turnieju.

Zwycięzcami Turnieju zostali:

- I miejsce Alan Małkowski z klasy 1d,
- II miejsce Olaf Harasim z klasy 3a,
- III miejsce Wojtek Borysiak z klasy 3f
.
Gratulujemy zwycięzcom! Brawo!
Teresa Kamińska i Stanisława Bałdyga

fot. Teresa Kamińska
 
STOPKA