SP1 Aktualności Master of English 2018 czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Master of English 2018
 alt
23 maja 2018 r. odbył się VII Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament. Turniej językowy został zorganizowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Wydawnictwem Macmillan w Warszawie. Serdecznie dziękujemy sponsorom – Pani Katarzynie Daniszewskiej ze Szkoły Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Pani Oldze Ranus-Witkowskiej z Wydawnictwa Macmillan za pomoc w organizacji konkursu. W walce o tytuł Mistrza Angielskiego uczestnicy z pięciu szkół podstawowych musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną i umiejętnościami w zakresie czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.

   Wyniki VII Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English”:
I miejsce: Jakub Saniuk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach) – zdobył nagrodę główną – rok darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
II miejsce: Nicole Jarczewska (Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach) – wygrała semestr darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
III miejsce: Szymon Wełna (Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach) – odebrał bon o wartości 250 zł do wykorzystania w ramach kursu języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
   
   Dla wszystkich uczestników były przewidziane nagrody książkowe, upominki i dyplomy za udział.
   
   Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, pozostałym uczniom dziękujemy za udział, a także życzymy wszystkim dalszych sukcesów językowych.
Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk
 
STOPKA