SP1 Aktualności „Aktywny Ja – wolny od uzależnień” wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Aktywny Ja – wolny od uzależnień”

   6 czerwca 2018 r. miał miejsce happening: „Aktywny Ja – wolny od uzależnień” zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Uczniowie z klasy 1b wzięli aktywny udział w tym wydarzeniu. Skandowali okrzyki, brali udział w przemarszu ulicami Żar, prezentując kolorowe transparenty zachęcające do prowadzenia zdrowego stylu życia. Dzieci skandowały: „Alkohol i papierosy to śmieci. Wiedzą o tym wszystkie dzieci. Dorośli ich nie używają, bo rozumy mają”, „Bez używek się obejdę, za to sportowcem świetnym będę”. Za udział w happeningu uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom, słodycze i książki.
Aneta Kochanowicz


fot. Wioleta Mutwil
 
STOPKA